Povídky na téma Ztráta paměti:
od Gaudi

Co jsem dělala?

29. srpna 2009 v 13:00 | Ell :) |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
Ahoji,
já vím, strašně dlouho jsem tu nepřidala žádný kloudný článek (kromě jedné kapitoly TN). A víte proč? To vám teď právě napíšu. Je to taková moje malá omluva ode mě pro vás.

Kde začít? Ani už nevím, co všechno jsem dělala a kde byla. Takže to bude takový pokus o shrnutí.
Takže v pondělí jsem byla na brigádě. Prostě zabitý celý den. v 5 vstávat a v 7 se vrátit domů. Pak už se většinou zmůžu jen na sprchu, dívání do blba, dívání na blba (pc) večeře a spát.

Úterý, tak to už fakt nevím, co jsem dělala. To si asik nevzpomenu.

Středa. Tak to vím přesně. Dopoledne jsem psala TN a odpo jsem byla s kámoškou a její malou sestřenkou na koupáku. Nojo, to bylo venku ještě krásné počasí, ne jak teď.

Čtvrtek: To sem byla myslím na chatě. Podívat se, jak tam žije babi s jejím psíkem Hugoškem (krásňoučký malý chlupáček schi-tzu, ale jinak je pěkně líný a rozmazlený. To na vás v noci začne štěkat, že chce do postele a nepřestane, dokud nedosáhne svého. A ráno se vzbudíte a přes chlupy namůžete dýchat, vidět ani nic.)
Ve čtvertek večeř jsem šla zase na brigádu-na noční. První tři hodiny, byla úpe v poho, strašně rychle to utíkalo, ale jak první 3 hoďky rychle utíkaly, tak se ty zbylé o to víc vlekly. O půlnoci jsem začala tak zívat a chtělo se mi spát, že jsem myslela, že skončím někde pod stolem. Děs. Ve 2 ráno jsem měla 2. přestávku. Objevila jsem tam automat. Sice kafe nepiju, ale dala jsem si horkou čokoládu. Mělo mě napadnout, že když v tom matu bylo všechno za 5kč, že to asik bude "Dobré". Takže párkrát jsem si srkla a pak to musela vyhodit. To se nedalo. Takže nějak jsem to přežila.

Pátek:Cesta domů byla komická. Jela jsem autem se třema polkama a v autě hrála hudba tak hlasitě, že se celé otřásalo. Takže na spánek ani pomyšlení. Přijela jsem domů, hodila si sprchu a šla spát. Jako bylo by fajn, kdybych po 24 hodinách, kdy jsem byla vzhůru mohla usnout. To se ale jaksi nekonalo. Takže jsem usla někdy kolem 8. Tenhle blažený stav, ale neměl trvat dlouho. V 9 nám pod oknama začaly třískat zbíječky. Nová cyklostezka se někdy stavět musí. Takže na spánek jsem mohla okamžitě zapomenout.
Znovu do postele jsem se dostala někdy kolem 1 a spala tak do 6. Probuzení bylo drsné. Pak jsem se ještě asik hodinu lopudala po bytě tam a zpátky a nebyla schopná pořádně nic dělat.
Rozhodla jsem se, že můj pokoj potřebuje už akutně vidět hadru na prach a podlaha mop. Jenže to taky znamená, že se prve musí odstranit ze země špinavé hardy, baťohy, kabelky, tašky a plno dalších věcí. Já sama jsem se divila, na jaké předměty jsem narazila. Opravdu nevím, kde se u mě v pokoji vzal šroubovák. Možná mu narostly nohy, křídla, nebo se prostě šikula jeden naučil přemisťovat. jedno ale vím určitě. Za poslední půlrok jsem ho v ruce neměla.

No a večer! v 9 sraz s kamošema. V půlce cesty na námko otočka na podpadku a jdeme zpátky do kaufu. Nákup. Vypůjčili jsem si nákupní košík. To byste něvěřili, kolik lidí se do něj vejde. Trochu jsme se povozili po cestách našeho městečka a zapoarkovali ho na parkoviště mezi auta. (až se ke mě dostaví fotky, tak je sem možná hodím, ať se taky zasmějete.) A potom jsem naše malé městečko brázdili křížem krážem s jednou flaškou rybízového squashe (ten byl mimochodem hodně dobrý) a jednou flaškou zlatého jelzina.....
3 hodiny ráno, začíná pršet a my se odebírme do svých domovů.
Jen chci upřesnit, že takové dvě flašky mezi 7 lidí vám fakt nic neudělají. Jen abyste si nemysleli, že jsme nějací extra alkoholici. Teda jak kdo, ale já teda určitě ne.
No a tohle, byla naše 1. rozlučka s prázdninama. ještě bude i 2.

Sobota(dneska): Probuzení v 11. Do dvanácti jsem zpomalnáým tempem prováděla všechny ranní úkony. Snídaně půl hodiny a tak. No a něco před 12 jsem usedla tady a od té doby tady jsem :D

Wow! to jsem se zas nějak rozepsala. Až se sama divím, kolik jsem toho za ten čtvrtek a pátek stihla. A co jste za uplynulý týden dělali vy? Už máte taky za sebou rozlučku s prázdninama? Povídejte, přehánějte, nestyďte se! :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gabča..xo* Gabča..xo* | Web | 29. srpna 2009 v 18:56 | Reagovat

Pááánii..ty si toho ale stihla..:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama