Povídky na téma Ztráta paměti:
od Gaudi

čtvrtek 17.

18. září 2009 v 14:53 | Ell :) |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ

Takže další kapitola (= den) mojeho života. Teď mi připadá program fakt nabitý, takže nemám vůbešc čas na psaní. Tak mi to prosím promiňte. Teď o víkendu bych zas mohla něco napsat. Se uvidí, jak to vyjde.Škola: Uvažuju, že tuhle část svých dnů budu vypouštět. Ale tentokrát se ještě stručně zmíním. Takže jak jsem předpokládala, anglina není čeština. Češtinu ovládám myslím celkem slušně, ale o anglině bych tak valné mínění neměla. A když máte 3 hodiny angliny za den, tak vás to taky pěkně vyšťaví. Navíc dvě hodiny z toho máte profesorku, které nerozumíte ani česky, protože strašně huhlá. Navíc, mi říká Markéto, takže nikdy nevím, že se ptá mě. Prostě paráda.
Moje noční můra matika. Profesor nám nikdy neříká, kdy budeme psát, takže to jsou před hodinou vždycky stresy. Jediné, jak nám naznačí, že se blíží úder, je jeho hláška: "Kdo je připraven, není ohrožen." Jenže to nám říká jen to, že v průběhu cca týdene (počítá se to ode dne, kdy byla hláška pronesena), bude písemka. Hlášku řekl v úterý, takže už pomyslné odpočítávání běží. Naštěstí dneska ještě bomba nevybuchla.
V chemii je člověk schopný stíhat psát zápis a ještě sledovat učitele tak první 2 minuty, od začátku výkladu. Důvod je, že profesor v průběhu celé hodiny nedýchá a jen chrlí, chrlí a chrlí informace, které prokládá historkami o svých dcerách a vtipama, kterým se směje jen on sám. My se ale smějem tomu, jak se sám dokáže pobavit, takže to vypadá, že se smějem jeho vtipům.

Ze školy jsem přišla domů kolem půl 4. Cosik jsem dělala, už nevím, co to bylo.

V 5 začínal na námku koncert Čechomorů (byli tam při příležitosti Dnů města). Bylo to fakt úžasné. Stáli jsem asik tak ve 3. řadě od pódia a fakt jsem si to pořádně užili. Ruce jsme měli celou hodinu a něco nad hlavou a pak nás taky pěkně bolely. V důsledku toho koncertu dneska nemůžu pořádně mluvit a bolí mě v krku.

Pak jsem šli ještě do čajky, kde jsme stvrdli asik do půl 10. Už jsem si myslela, že je můj pobyt venku u konce, ale trochu jsem se spletla. Nějak se nám sekl, bo co zámek dolních dveří (bydlím v paneláku). Takže jsem musela počkat půl hoďky, až mamka dotelefonuje, abych ji mohla zavolat, ať mi příjde otevřít. Prostě paráda.

Než jsem se najedla, hodila sprchu a tak, tak bylo 11 a já jsem byla totálně off. Lehla jsem si do postele a otevřela sešit do dějáku, z kterého jsme měli dneska psát. Nestihla jsem dočíst ani první stránku a už jsem spala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gaudi Gaudi | Web | 18. září 2009 v 16:53 | Reagovat

no to teda nezávidím...fakt nabitý deň...ale 3 angliny...to nie je nič proti 3 fyzikám xD...ale aspoň nám nedávajú (zatial) neohlásené písomky, takého učitela, ako vy na CH sme my mali na konci základky...heh len on stále hovoril tú istu historku :D

2 Ell Ell | 19. září 2009 v 0:11 | Reagovat

Gaudi: no, tak mít 3 fyziky denně, tak se du zrovna zahramat minimálně 3 metry pod zem a neměla bych v plánu ještě někdy vylézt. Tak ten náš chemikář je aspoň tak kreativní, že má pokaždé jinou historku. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama