Povídky na téma Ztráta paměti:
od Gaudi

Domááá!!!

28. září 2009 v 21:12 | Ell |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
Ahojte,
Konečně jsme se dostala po více než 3 hodinové jízdě vlakem z Kolína domů (tea jako už před několika hodinami).
Než na to zapomenu, chtěla bych vám všem poděkovat za komenty k minulé kapitole TN. Díky :)
A pokud vás zajímá, jak je možné si takový sjezd mládeže užít, tak čtěte dál (zkusím z toho udělat nějaký výcuc a doufám, že to zase neskončí slohovkou :)).


Téma sjezdu: Pod vlivem...

Pátek:
Tříhodinová cesta uběhla s bandou známých lidí velice rychle. A tak nebudu zrdržovat s nepodstatnými cestovními detaily a přesunu se s vyprávěním zrovna do Kolína.
Jelikož už más sama se sebou spoustu zkušeností a vím, že se můj orientační smysl pohybuje kolem bodu mrazu, neváhala jsem a vytiskla si mapku Kolína, což se opravdu vyplatilo. A nejenom pro cestu z vlakáče do hlavního domu, ale i později (o tom, ale později).
Takže jhsme se nakonec zdárně dostali do hlavního domu, kde jsme se registrovali, dostali jsme takové ty náramky, co se dávají na koncerty ( i s náramkem jsem měla jednu úsměvnou příhodu, ale o tom o5 později).
Kopili jsme si sjezdové trička. Já konkrétně žluté s červeným logem, které bylo mimochodem letos podle mě velmi vydařené. Potom jsem se přesunuli do hlavního sálu na zahájení, na které navazovala pobožnost. Následoval program s návem Mládež sobě, který obcahoval vtipnou čínskou pohádku o červené Karkulce a dalším.
Potom jsem se přesunuli na druhý konec města do školy, kde jsme měli v tělocvičně spát. Zrovna naše školy byla rozestavěná a ve sprchách tekla studená voda, jen občas se zadařilo s teplou. Ale bylo to v podstatě jedno, bo jsme tak jen přespávali.

Sobota:
Jídlo, které jsem měla obědnané, byly jen obědy, protože na snídani miluju sladké a mám ráda, když si můžu bybrat to, na co mám zrovna chuť. Takže jsem se sama vydala hledat obchod. S ostatníma jsem měla sraz na druhém konci města v hlavní budově a tak jsem šla tím směrem. Jak už jsem zmiňovala, moje orientační schopnosti se rovnají nule na entou, takže bylo naprosto jasné, že se stratím, ale zase to mělo tu výhodu, že jsem si prohlídla město Kolín, pokecaa s nějakým litevcem, kterého jsem potkala, potom jsem viděla úplmnou kamenou rezidenci, židovský hřbitov ahodně dalších zajímavých budov a míst. Nakonec jsem nějak našla cestua v poho se dostala do hl. domu, kde probíhala pobožnost. Navazovala přednáška s názven "Pod vlivem...". Potom bylo na programu přesně 6 různých programů a my jsem se nemohli rozhodnout mezi "Živými obrazy" a seznamovacími hrami, tak jsme šli do města.
Trávili jsme oběd na takovém malém kopečku, když jsem zjistila, že mi chybí ten náramek, prostě jsem ho na ruce neměla. tak jako co budu dělat. Potom jsem ale uviděla kluka, který měl ty náramky dva. Tak jsem za ním šla a fakt, jeden tech dvou byl můj (poznala jsem to podle čísla, které jsem tam měla přilepené ze šatny). Prostě haluz jak svět.Jenže ten kluk ten náramek měl nandaný na ruce a pak to nemohl sundat. Takže jsem se s ním seznámila a asik 10 minut jsme se bavili (mezitím co sundával ten náramek).
Z následujícího programu jsem si vybrala přednášku na téma "Pod vlivem praty", která byla podle mě nejlepší přednáška, na které jsem letos byla. Fakt to bylo dobré. Další přednáška, na které jsem byla nesla název "Pod vlivem reklamy". Po večeři jsme šli do tzv. "PUBu" (=Posezení U Bublin). Prostě taková hospoda, kde jste si mohli na podiu zahrát (jako na hudební nástroje). Potom jsme šli na divadlo :4 dohody", které bylo fakt vtipné. Teda alespoň ta první část, kterou jsem slyšela. Protože pak na mě začal působit nedostatek spánku a já jsem tam rozvalená na 3 židlích usla. Pak jsem šli ještě do čajky a z5 do PUBu.

Neděle:
Ráno samo bohoslužby ve skvělé atmosféže a se skvělým orchestrem, který tvořili účastníci sjezdu. Pak jsme kámošovi a kámošce šli kupovat dárek k nazozkám. Po obědě přednáška "Pod vlivem partnera", kterou jsme si celou s kámoškou posílali psaníčka a furt dostávaly nějaké záchvaty, takže jsme z toho nic neměly. Potom jsme se účastníli divadelní dílny, s kterou jsem i dneska (v pondělí vystupovali). To mě fakt bavilo, bo jsem i kdysi trochu hrála a hlavně improvizovala, takže to mě hodně bavilo. No a večer oslava narozek v čajce, pásmo písničkářu a kolem půlnoci "Medvídek Pú na sjezdu v Kolíně". To bylo jako o postavách z pohádky Medvídek pú, lae nějaký vymyšlený příběh. Bylo to o tom, jestli je možný přátelský vztah mezi mužem a ženou. A tak jsem totálně vytuhla a probudil mě až závěrečný potlesk.

Pondělí:
Ohlédnutí za sjezdem (představení dílen, dražení loga a poděkování). Potom ještě "Jsme tu a nesydíme se za to (happening)" na náměstí a pak už jen cesta domů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ClairdeLune ClairdeLune | Web | 28. září 2009 v 21:27 | Reagovat

Som rada, že si doma!! Autorizujem si ťa na ICQ je si musím stiahnúť novú verziu a to bude chvíľu trvať. Čo sa týka tej fialovej-vraví sa, že je farba nevyrovnaných ľudí ale či je na tom pravda, ja sa cítim celkom vyrovnane. A kedy bude Ďalšia kapitola TN?? Spravme dohodu! Ja pridám Forget a ty TN?? Hmm? čo na to povieš?? 8-)  8-)  8-)

2 Gaudi Gaudi | Web | 28. září 2009 v 22:32 | Reagovat

No to som rada, že si si to užila, vizerá to ,že si sa mala fajn! a vitaj doma!

3 Gabča..xoP Gabča..xoP | Web | 29. září 2009 v 14:31 | Reagovat

No vypadá to, že sis to tam skvěle užila..:-)vííítej..;-)

4 Ell Ell | 29. září 2009 v 15:32 | Reagovat

Ahojte. díky za přivítání :-D jj užila jsem si to, až na to, že se mi chce spát, bo jsem toho moc nenaspala. a tak se teď musím furt dopovat sladkým

Clair: Dobře, už se těším, až si pokecáme. Nevím kdy bude další kapitola. Snad někdy během týdne. Jako je to velmi lákavá nabídka. To jako jo. Ale! Asik tě budu muset sklamat, bo teď jsem na řadě s psaním Tajemného deníku a mám toho strašně moc do školy a nevím, kam dřív skočit. Víkendy taky plné. Takže nevím, jak to dopadne. Promiň.

Omlouvám se vám všem. Samo se pokusím co nejvíc to urychlit, ale uvidíme, jak to budu zvládat :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama