Povídky na téma Ztráta paměti:
od Gaudi

středa 16. září!

16. září 2009 v 22:04 | Ell :) |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ

Ahoji, tak vás jdu otravovat zas svojima kecama.

Válečné pole (škola): Dneska se pořádně ti lidé, kterým se říká profesoři oblíkli do výzbroje. Jaké výzbroje? Vojenské! Už to zase začíná. Boj mezi učitely a studenty byla, je a bude ta nejdelší válka v historii lidstva, planety i vesmíru!
Bomby (písemky) ať už očekávané, nebo NEočekávané se snesly na naše hlavy a my musíme podle našich tajných plánů (taháků) uchránit naše unavená těla.

Po úniku z nepřátelského pole se opět vracím do reality. Ve městě jsem měla sraz s taťkou a šli jsme koupit novou tiskárnu, bo ta stará už podepsala svou vlastní krví propustku do pekel. Po tom, co na ni brácha tisknul maturitní otázky a já nevím co všechno, onemocněla a teď už ji zbývalo jen pár hřebíků do její rakve. Takže jsme ji dopřáli důchod, na který měla právo a povolali jsme do služby novou, krásnou, modelku, která doufám bez problému převezme její těžkou práci.

Po té, co mě a "modelku" dovezl taťka domů, jsem se šla najíst a takové ty nesmysly a seznámila jsem "modelku" i sebe s její prací (zapojila jsem ji a nainstalovala). Moje technické znalosti jsou vážně omezené, ale tohle jsem zvládla. Asik to bude tím, že ten manuál psali tak pro 7 leté děti. No jo, dneska už i ony jsou větší odborníci než já.

Potom jsem si šla rozmyslet, jak si přestavím pokoj. Chci nějakou změnu a navíc "modelka" by mi na stole šíleně zavazela. No, ty dnešní modelky nejsou žádné anorektičky :). Přemýšlela jsem tak dlouho a tak usilovně, že jsem vymyslela plno možností. Ale spousta se mi jich nelíbila. Ty, co se i líbily, by znamenaly, že musím vzít motorovou pilu a odříznout buď kousek stolu, nebo postele, skříně, komody nebo dalšího nábytku. Kdybychom měli nafukovací byt, tak by bylo po problému. Smůla!

Pak jsem pokračovala ve včerejšími domácími pracemi. Pračka a žehlička začínají být moje dost dobré kámošky. Za tu dobu, co s nima strávím, vždycky tak dobře pokecáme!

Pak jsem si jednou přečetla slovíčka do angliny, z kterých zítra píšem. Zjistila jsem, že je to vážně cizí jazyk a tím moje přípravy na další bitvu skončily.

Jeden díl Gossip girl a teď už píšu to, co píšu.

Co vy? Dobrý den, nebo den blbec? Ako to dnes vyzeralo u vás? Hej a teď to nebylo schválně. A nestalo se mi to poprvé Já někdy jen tak najednou začnu mluvit slovensky. Teda jako asik nějakou mojí zkomoleninou, ale podstatné je, že si to neuvědomuju. No asik mě hodně ovlivňujete!

Mějte se. pa :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama