Povídky na téma Ztráta paměti:
od Gaudi

Třetí kosmickou se vracím z5!

11. září 2009 v 19:41 | Ell :) |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
Heji lidi, přežila jsem! Věřili byste tomu? Já ne! Sice značně vyčerpaná a tenhle článek píšu z těch posledních sil co mi zbyly, ale píšu. Co bych pro vás neudělala! Takže se už teď omlouvám za ty hlody, co se tu dočtete a hrubky nad kterýma možná oslepnete.

Nebudu se moc rozepisovat, protože bych mohla zas psát slohovku. Takže jen ve zkratce. Byli jsem v Čekyni u Přerova. Bydlení v chatkách žádný luxus. Z těch matraček mě budou bolet záda nejspíš ještě týden a kosu jsme v noci taky klepali, bo škvíry pod dveřma to jistí. Dospávat budu muset taky ještě dlouho. Třeba dneska jsem spala asik 3 hodiny a to ještě na kraji postele, bo se mi do ni nastěhoval jeden kámoš a nenechal se vystěhovat. Ale jinak dobré.

Jen vám povím, jak nás tam mučili. Celkem jsme se přesouvali po 8 stanovištích.
Lezení po horolezecké stěně nebylo až tak hrozné jak jsem čekala. Závrať se sice dostavila (to by jinak nebylo ono), ale vylezla jsem skoro až nahoru. S touhle duisciplínou měla souviset ještě jedna a to lezení po lanech ve výšce (prostě něco jako v lanovém centru). Jenže hned první noc nám z lesa, kdy byly ty lana navázané je někdo ukradl. Takže nic. To jsem si zhluboka oddychla.
Kanoistika s našim třídním byla taky v klidu. Jsme párkrát obkroužili rybník a pak se uprostřed opalovali a kecali.
Cyklistika. Školní kola fakt "luxus". Když jsem má brzdila, tak jste to museli slyšet i vy, ať bydlíte kdekoliv. Profesor zastavoval vždycky hned pod kopcem, nejlépe za zatáčkou, takže ty brzdy jsme fakt využili.
Softball. Fakt parádní hra. Je to něco jak baseball. Vřele doporučuju. Fakt špica.
Střelba ze vzduchovky byla pro mě slepce fakt oříšek, ale když jsem pak z báglu vytasila brýle, tak to takový problém nebyl.
Střelba z luku. Původně jsme si mysleli, že profesorka zkončí jako dikobraz se šípama v zádech, ale naštěstí jsme to všichni přežili.
Učení se pracovat s GPSkou. Podle ní jsme včera běžěli závod. Po cestě jsme měli různé úkoly. Např. udělat dobrý skutek. Náš dobrý skutek byl, že jsem jedné paní pomohli chytit hárající fenu. Profesoři se už ale dozvědět nemuseli, že kvůli nám i utekla :D. Nebo jme měli hrát takovou tu známou hru dědeček měnil až vyměnil, která se hraje úpe všude. (pro ty, kdo to neznají: Dostanete např špendlík a po cestě ho máte s lidma, které potkáte měnit za lepší a lepší věci.) My jsme za něj v konečném důsledku dosatli ruský samovar :). V průběhu ale téhle výměny jsme dosatli seřvané od nějaké ženské, že máme profesorům vzkázat, ať každý rok neotravujou :).
Jako těch zážitků bylo fakt hodně, všechny vypisovat by bylo fakt na dost dlouho.

Takže odteď můžete zas čekat nějaké novinky a tak, ale zas tak honem to asik nebude. Potřebuju se trochu zbrachat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 iva iva | 11. září 2009 v 19:53 | Reagovat

super že už ses vrátili a užila si ten tejden :-D  ne jako já když sme celej tejden seděli ve škole :-(

2 gaudi gaudi | Web | 11. září 2009 v 19:54 | Reagovat

fíha, tak presne toto nás(našu triedu) čaká až na konci roka...ale tak sa zdá, že si sa mala celkove fajn :-) tak to som rada, že si si to užila a že si prežila! čo sa zrejme nedá povedať o CleirdeLune, ktorá nám dáva tiež dosť zabrať..samé absťáky od poviedok... no nič, a inak VITAJ ! :-D

3 Ell Ell | Web | 11. září 2009 v 20:14 | Reagovat

Jj, užila jsem si to. Tak už jen to, že nemusím chodit do školy je supr. Ale na tenhle týden už máme naplánovaných několik písemek a určitě budem mít ještě nějaké přepadovka. No, bude to asik stát za to.

Gaudi: No, všímám si, že CleirdeLune se neozývá. jako já mám o ni strach. Co když se ji něco stalo. Ale uklidňuju se tím, že jí třeba jen nejde net, nebo má nějaký problém s noťasem nebo tak.
Tak já se hned zítra pustím do psaní, dnesak už na to nemám a  chci oblítat všechny moje oblíbené stránky, blogy a přečíst další díly povídek (kterých moc není) a tak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama