Povídky na téma Ztráta paměti:
od Gaudi

Úterý 15.9.

15. září 2009 v 20:43 | Ell :) |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ

Rozhodla jsem se, že z tohohle blogu udělám taky tak trochu svůj "deníček". Doufám, že vám to nebude vadit. A pokud budete chtít, tak můžete vždycky do komentářů napsat, co se dneska stalo vám. Kdo vás čím naštval, potěšil, rozesmál, rozlobil. Co se vám povedlo a co jste naopak pohnojili.


Školu snad komentoval asik ani nemusím. Jen poznamenám, že už se nám hrnou písemky, zkoušení a podobné nesmysly a vůbec nás, chudáčky malé, nešetří.

Po škole jsem s mojí "rodinkou" byla na bowlingu. Měla bych asik vysvětlit, kdo je moje "rodinka". Teď nemyslím mamku, taťku, bráchu, babi, dědu a všechno příbuzenstvo široko daleko. Tahle "rodinka" je školní rodinka. Prostě řeknu to srozumitelně. Spolužáci = hlavně kámoši ze třídy. Jako né všichni. Prostě ty, co mám ráda. Teda jako ne, že bych ty ostatní ráda neměla, ale je mezi tím ráda a ráda rozdíl. No, nějak jsem se do toho zamotala. To je jedno. Možná jste to pochopili.
Co je ale důležité. Ten bowling jsem totálně projela. Prostě looset :D! To jsem celá já. Ale zase byla sranda, takže se nějakou blbou prohrou nenechám odradit. Příště je vyzvu na odvetu :). A taky se říká: Neštěstí ve hře, štěstí v lásce. Tak uvidíme :) (ne, že bych na to věřila).

Pak jsem prala, žehlila a tak, bo už jsme měli úpe plný koš na špinavé prádlo a taky plný koš s nevyžehleným prádlem a všichni oba dva náležitě ignorovali. Já už jsem se na to nemohla dívat a tak jsem se do toho pustila.

Mama dneska má svátek, takže jsem pak pekla buchtu. Trochu jsem ji přiškvařila, ale to se stává, teda aspoň mě.

V říjnu jedu na víkendovku, kde budu programová vedoucí, takže jsem musela začít vymyšlet. zatím jsem toho moc nevyřešila, ale už jsem aspoň začala a to je vždycky nejhorší se donutit. Navíc musím sehnat ještě jednoho vedoucího, bo jsme jen dvě. Takže kdybyste někdo měl zájem.... :)

Taky jsem chvíli věnovala pozornost škole, ale to teda nic moc. Ale tak já to nikdy moc neprožívám :). V tom už se asik nezměním.

No a teď jsem tady. Koukam na Gossip girl a čtu nějaké povídky. Snažila jsem se i napsat něco dalšího k TN, ale dneska už na to asik nemám.

Tak se mějte fajně :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama