Povídky na téma Ztráta paměti:
od Gaudi

Zápisek do deníku a pár rad!

1. září 2009 v 13:47 | Ell :) |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
Zase jsem se dlouho neozvala a tak jdu napsat, co jsem od neděle dělala. V tomhle článku najdete i pár upozornění, které když dodržíte, tak si hodně usnadníte život.
A na konci se taky dozvíte něco o další kapitole TN!!!


Takže v neděli jsem se asik celý den víceméně flákala doma. Až večer jsem vyrazila s kámošema ven. Konala se 2., poslední a zároveň definitivní rozlučka s tím nejkrásnějším obrobím roku-tj. prázdninama. O půběhu celého večera raději pomlčím, ale úplně neodolám a několik informací odhalím.
Akce měla začít v 20:00. My jsme dorazili na místo konání asik 20:15 a bylo tam tak 10 bytostí (tzn.8 lidí+kočka a pes). Toho psa jsme za večer několikrát pokřtili vínem pivem a já nevím čím vším dalším. Součástí křtu bylo i změna jména. Od Fleka to šlo k Bleckovi, Dáše,....., a zkončilo to na Bobovi. Ale zpátky k nám. Přišli jsem teda na místo konání. Zjistili, že tam nikdo není a tak se šli ohřát do hospůdky na kofolu. V hospodě jsme probrali plán na další pátek. Inspiraci jsme brali z toho předešlého. Nakonec vznikl dokonale tajný plán. Kauflandský vozík bude vyměněn za Teskácký. Věřte, že jsme se u toho dost nasmáli. Potom jsme se vrátili zpátky a našli tam podstatně víc lidí. Někteří se už začínali dostávat do náladky.
O několik hodin později. Jeden spolužák přivezl na skútru dalšího se slovy. "Postarejte se o něj. Našel jsem ho na Helštýně." bych to objasnila. Helštýn je nevím kolik km vzdálený kopec. Taková menší procházka prostě. A nejvíc nás dostala nalezencova věta. "Už jsou ti dobrmani pryč?"
A poslední moment, který chci zmínit. Sedíme na lavičce. Poslední půl flaška strašně dobrého bílého vína před náma na stole. Kámoš mě donutil ji sbalit do taška, prý ať máme co pít na zpáteční cestě. Tak jsem ji poslušně sbalila. A na cestě zpátky? Nikdo to nepil. Takže já jsem to prostě s sebou vláčela pul večera a pak jsem to mohla rovnou vytěpat do popelnice. Ale tak aspoň jsme udělali dobrý skutek a bezdomovci si pochutnají.
Návrat domů, kolem 2. hodiny ranní.


Upozornění č. 1: Nikdy, znovu opakuju nikdy!!!!! si neberte na venkovní akci bílé kalhoty a bílé boty. Pokud se téhle rady nebudete držet, můžete z toho oblečení seškrabovat bahno ještě týden. Jako já.


Pondělí: Sice jsem šla spát tak ve 3, ale ani to mi nezabránilo k probuzení v 6 ráno. Prostě jsem nemohla spát. A nemyslete si, že to bylo alkoholem. Zas tolik jsem toho nevypila. Tak jsem se zas flákala většinou doma. Psychicky se připravovala na školu a uklízela.

Upozornění č. 2: Nikdy, opakuju nikdy!!!! Nechoďte k neznámé kadeřnici. Já jsem to udělala. 3la jsem tam s úmyslem nechat si zastřihnout JENOM konečky! Víte jak jsem dopadla? Konečky v překladu znamená asik 10 cm. Byla jsem tak naštvaná. Ale co už. Zpátky si ty vlasi nenalepím a tak mi už jen zbývá čekat, čekat a čekat až mi zase dorostou.

Večer jsem se jela projet na in-linech a hádejte, co se mi nestalo. Myslela jsem si, že chrániče už nepotřebuju, ale asik sem se spletla. Každopádně jsem políbila zem a moje koleno na ni nechalo pár kapek krve.

To byl zas den Blbec! Ale tak ne každý den se se štěstím zadaří!Kdo umí, ten umí a kdo neumí ten čumí!


Úterý: 7:00 budík zvoní!!! To znamená jediné-Začátek mého konce. Jestli si říkáte, že to není tak hrozné, tak vám teda budu výmluvně argumentovat. Možná to není tak hrozné, ale jak u koho. My jsme třeba dneska dostali rozvrh na zítřek a teď se podržte!!! První hodina, teda vlastně nultá mi začíná v 7 hodin a vůbec v té škole neskysnu do 3. Přežít těch 9 hodin bude opravdu zážitek.

A z toho vyplývá moje poslední rada: Pokud jste ještě na základce a máte ještě možnost to ovlivnit. Nechoďte na gympl! Tentokrát nepoužiju formulaci Nikdy....je to totiž jen na vás. Ale pořádně si to rozmyslete.

Když jsem bráchovi řekla, že už zítra jedem podle rozvrhu, tak se mi vysmál do ksichtu. Blbec jeden vysokoškolský! Ten ještě ani neví, kdy mu škola začíná. To je prostě nespravedlivé!!


Divíte se proč tu píšu všechny ty nesmyslné kecy? Tak teď se dozvíte odpověď. Toto je moje omluva pro fakt, že z 23.kapitoly TN mám zatím napsanou jedno stránku ve wordu. A nejhorší na tom je, že pokud to takhle s rozvrhem půjde dál, tak to bude jenom horší a horší! To mi věřte! takže mi teď nezbývá nic jiného než se vám OMLUVIT. Slibuju, že se pokusím na TN zase zapracovat. Vím, že od minulého dílku je to tak týden, ale prostě to nestíhám.

Jinak do komentářů mi piště, jak jste si užili poslední prázdninové dny vy a jak jste přežili první školní den.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 iva iva | 1. září 2009 v 14:33 | Reagovat

prázdniny sem celý proflákla doma a dneska ve škole sem vedlá prvňáčky do školy    takže sem v devítce a nwm co dál  doufám že stačí... :-)

2 gaudi gaudi | Web | 1. září 2009 v 14:52 | Reagovat

tek kedže u nás začína škola až zajtra(dnes máme štátny sviatok) tak si dens ešte užívam volné chvíle...a s tým gymplom...úplná prevda..velmi si rozmyslite kam pôjedte, síce som si tam už za 2 roky zvykla ale...základka, tam bola teda pohodička  :-D

3 Gabča..xoP Gabča..xoP | Web | 1. září 2009 v 14:52 | Reagovat

Prázdniny sem prožila jak nejlíp sem uměla..:-P a první den ve škole?? hrůůůza a děs..dozvěděla sem se, že nám změnili učitele a rozvrh stojí úplně za ho*..:-D:-D

4 Ell Ell | Web | 1. září 2009 v 15:27 | Reagovat

iva: To nebyl rozkaz, že musíte psát ;-)
gaudi: no jo, to se zas někdo má! úplně s tebou souhlasím. Už bych si taky za dva roky měla zvyknout, ale já si nechci zvykat, v tom bude ten hlavní problém   :-)
Gabča: Tak jako kdyby nám změnili profesory, tak bych skákala radostí. My jsme totiž schytali ty největší blbce. Změnili nám jen chemikáře, u kterého jsme měli vždycky tak dlouhý tahák, že jsme museli mít i obsah, abychom se v tom vyznali. Takže z toho vyplývá, že neumíme vůbec, ale vůbec nic.A teď nám ho změnili, takže budem pěkně nahraní. :-x

5 Gabča..xoP Gabča..xoP | Web | 1. září 2009 v 16:38 | Reagovat

Ell: no tak to nám změnili zrovna ty učitele, který byli fakt skvělí..a za to nám dali nějaký čerstvě vystudovaný..:-( takže abych si pořídila nějaký pěkně tlustý sešity..:-D
Jinak to s tou chemií ti vůůůbec nezávidím..ještě, že ji ve škole nemám..asi bych propadala..:-D

6 gaudi gaudi | Web | 1. září 2009 v 16:49 | Reagovat

Chémia...tak z tej viem veeeeeelý PRD... ale aj tak my to pred vysvedčením kolísalo medzi 1-2...zlaté naše taháčiky!

7 Astirie Astirie | 1. září 2009 v 18:44 | Reagovat

Jezisi to jsi fakt chudak ... ja sem letos nastoupila od 4-teho rocniku takze mam pred sebou maturitu .. takze toho mam taky fakt hodne .. ze skoly a ddm kde pracuju se domu dostanu tak v 7 pak se naucit udelat to co mam doma takze tak ve 2 bych mohla usinat a pote zase v 7 rano hura do skoly :)

8 veronikasz veronikasz | E-mail | 30. září 2009 v 20:55 | Reagovat

toje gupina ten kdo to psal je debil a pako :D  :-?  :-P

9 Ell Ell | 30. září 2009 v 21:15 | Reagovat

Já se k tomu klidně přiznám. tenhle článek jsem psala já (btw. máš to hned pod titulkem). Nebudu ti to vyvracet, vím, že jsem debil, ale zajímalo by mě proč si to myslíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama