Povídky na téma Ztráta paměti:
od Gaudi

Prosinec 2009

Povídka na téma

31. prosince 2009 v 11:53 | Ell |  Píšem na téma
Tak jo. Je 31.12. Poslední den roku a já jsme si vzpomněla a rozhodla se uskutečnit jeden nápad, o kterém jsme tu někdy už strašně dávno psala.

Šlo by o to, že bych vypsala téma a kdo by se chtěl zúčastnit napsal by třeba jen kratičkou (délka je na vás) jednorázovku na ono zadané téma. Asik bych to musela časově omezit, ale nebojte se. Měli byste na to třeba měsíc (to ještě nevím jak dlouho, ale určitě tak, aby se to dalo stihnout).
Pokud byste chtěli můžem z toho udělat soutěž, ale podle mě se to moc posuzovat nedá. Já bych si třeba netroufla, takže pokud byste chtěli soutěžit, stejně bych nechala hodnocení na vás.

Takže do komentů prosím odpovězte na tyhle otázky:
1) Zúčastníš se?
2) Soutěž, nebo jen tak pro zábavu?
3) Připomínky, dotazy, atd.

Pokud budou aspoň tři zájemci, tak to rozjedu.

Ty prázky jsou tak dobrá věc a krásného Silvíka :)

31. prosince 2009 v 11:29 | Ell |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
Tak jo, dlouho jsem tu nenapsala nic o sobě, co dělám a tak. Takže jdu na to

NnO? - 7. kapitola

30. prosince 2009 v 14:17 | Ell |  Náhoda nebo osud?

Dobré ranko, teda spíš odpoledne, ale já jsme teprve asik před 2 hodinama vstala, takže pro mě ráno.:)
Jak jsem slíbila, dávám další kapitolku. Uvidím, jak budu dneska stíhat. Možná by se tu mohla dneska objevit ještě jedna, ale nic neslibuju. Uvidíme.
Takže se pusťte na kapitolku a prosím o komenty.

Sice se ta písnička k tomu vůbec nehodí, ale včera, když jsem tu kapitolu psala, tak jsem měla Tomáše Kluse puštěného. Poslouchala jsme jeho 2 alba asik 3 hodiny furt dokola. Takže si to k tomu vůbec nemusíte pouštět.


NnO? - 6. kapitola

29. prosince 2009 v 21:03 | Ell |  Náhoda nebo osud?
Oka děcani, dneska jsme se nějak činila. Totálně, ale fakt naprosto jsme se do téhle povídky zažrala. Dneska jsme napsala 3 kapitolky. Tu poslední, ale už dneska nepřidám. Tak rozmazlovat vás nebudu :D. Ještě byste si na to zvykli, skončí prázky a já budu nahraná. Ale zítra tu bude jako na koni. Slibuju.
Tak co, myslíte, že se problém nějak vyřešil? Uvidíte, uvidíte.
Takže fičte na kapitolku a nechte mi nějaký váš názorek. Předem děkuju.


NnO? - 5. kapitola

29. prosince 2009 v 15:56 | Ell |  Náhoda nebo osud?
Ahojte. Jsem zpět z Českého Těšína s novou kapitolkou. Až se sama divím, jak jsem to stihla. Dneska jsem totiž už udělala mrtě věcí. Ale to se mi asik zdá, bo jsem vstávala ve 4 ráno. Každopádně je tu.
Kdo vyrušil Bellu a Edwarda v hádce o pokoj v minulé kapitole? To se dozvíte právě teď. Takže pěkné čteníčko. Ell

Hudba: Ani tentokrát pro vás nic nemám. K téhle povídce nějak nenacházím písničky. Takže je výběr na vás.

NnO? - 4. kapitola

27. prosince 2009 v 10:54 | Ell |  Náhoda nebo osud?
Dobré ranko,
Takže včera mi to nějak nevyšlo. Naivně jsme si myslela, že se dostanu domů kolem půlnoci. Zase nic, no.
Každopádně jsme si dneska trošku přivstala a dopsala pro vás těch několik málo řádků, které mi chyběli k dokončení téhle kapitolky.
Včera když jsem to psala jsem se dívala do minulé kapitoly a všimla jsem si, že mám strašně časté překlepy jsem/jsme. V téhle kapitole jsme se tomu snažila vyhnout, ale nevím, jestli se mi to povedlo. Já si totiž po sobě většinou kapitolu nečtu, bo bych zjistila, jaká je to blbost a celé to smazala a pak bych přišla a na to, že to nebylo tak špatné a tak.
No tak já už nebudu moc zdržovat. Snad vás aspoň trošku touhle kapitolou překvapím. Už víte, že mě potěšíte komentama. Vaše Ell

Hudba: Tentokrát nechávám výběr hudby na vás.

Po Vánocích

26. prosince 2009 v 19:38 | Ell |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
Ahojte,
tak jak jste si užili Vánoce? Bylo pod stromečkem to, co jste si přáli?

Já jsem nic až tak speciálního nechtěla, takže jsme nemohly být ani zklamaná. Dostala jsme takové ty klasické dárky jako hygienu, oblečení, pak krásné povlečení na postel. Sestřenka mi před týdnem dala dáreček, že si ho mám dát pod stromek. Takže od ní jsme dostala 3 páry naušnic se smajlíkama, které mi přivezla z Anglie a knížku Nový zákon (Jako jedna část bible) Naši už víceméně na nějaké veledary rezignovali a tak nám dali hlavně peníze. To se vždycky hodí :D. Já už ani nevím, co jsme tam všechno měla. Jo ještě CDčko Tomáše Kluse a knížku s hrama (Jako já jezdím na tábory, víkendovky a takové akce s malýma děckama jako vedoucí. Takže taková inspirace na hry.)

Jinak u nás se každoročně něco prostě na Štědrý den musí stát. Loni taťka smažil v octu, letos při večeři bráchovi vypadl kousek zubu. Prostě klidný večer u nás fakt nehrozí.

Tak povídejte zážitky :). Já za chvíli zase mizím. Valím na štěpánskou do jedné sousední vesnice. To bude zas akce.
Zítra odpoledně jedu k babi do Českého Těšína. Ale v úterý zas musím k zubařce, takže v pondělí večer tu jsme zas :). Teda pokud dojedu tam. Jedu totiž s bráchou autem. To bude zas jízda smrti. Pomoooc!

Uvidím, kdy se dneska dostanu domů. Ale pokud to bude před půlnocí, tak možná ještě přidám kapitolku. Už ji končím, ale teď už nestíhám. Za 15 minut máme s holkama sraz a já jsem ještě nejedla nic. Prostě nestíhačka jako vždycky.

NnO? - 3. kapitola

26. prosince 2009 v 14:46 | Ell |  Náhoda nebo osud?

Zdravím,
tuhle kapitolku jsem měla napsanou už včera ale nějak jsem zapomněla zveřejnit článek. Ale to znamená, že by se tu dneska mohly objevit kapitoly dvě. No uvidíme.
Teď k kapitole. Tahle kapitola bude z pohledu Edwarda. Asik bych vás měla na něco upozornit dopředu. V téhle povídce Edward nebude tak úžasný jako ve Twilight. Možná to je tím, že není upír a tím pádem si nemusí nic odpírat. Může žít naplno a tohle právo si taky dopřává. No už nic nebudu prozrazovat.
No už asik nebudu ničím zdržovat. Takže si kapitolku užijte a jako vždy prosím o komenty, hlavně kritiku. Vaše EllLady Gaga-Just dance (NnO? 3.kapitola)

25. prosince 2009 v 20:43 | Ell |  Rádio Ell :)

Písnička k 3.kapitole Náhoda nebo osud.

Lady Gaga - Just dance

(Text a překlad v celém článku)NnO? - 2. kapitola

24. prosince 2009 v 14:56 | Ell |  Náhoda nebo osud?

Krásné Vánoce vám všem.
Chtěla jsme vám jako pomyslný dárek pod stromeček dát kapitolku jiné povídky, ale nějak jsme to nestihla. Takže můj maličký vánoční dáreček pro vás je 2. kapitola téhle nové povídky. Náhoda nebo osud? Takže si užíjte dnešní večer i tuhle kapitolku. Doufám, že se vám bude líbit. Vaše Ell

Hudba: Owl city - Hello SeattleNnO? - 1. kapitola

23. prosince 2009 v 21:27 | Ell |  Náhoda nebo osud?


Takže, máme tu 1. kapitolu zbrusu nové povídky. Doufám, že se vám bude líbit a že mi váš názor sdělíte prostřednictvím komentářů. Budu moc ráda. Nebudu moc zdržovat. Pusťte se do to. Teda jestli chcete. Vaše EllPeter Gabriel-Book Of Love (NnO?)

23. prosince 2009 v 21:17 | Ell |  Rádio Ell :)


Písnička k 1. kapitole Náhoda nebo Osud?

Peter Gabriel-Book Of Love

(Text a překlad v celém článku)
Další povídka - Náhoda nebo osud?

23. prosince 2009 v 21:05 | Ell |  Náhoda nebo osud?

Ahojte,
já vím, já vím, Mám toho dost na dopisování, ale já si prostě nemůžu pomoct. Na nápady už mi přestává stačit prostor v mojí hlavě a už asik kašlu na zapisování nápadů na papír a budu je zrovna rozjíždět. Bo já jsme vždycky z nějakého nápadu nadšená, a pak se mi nechce psát nic jiného, tak budu psát aspoň něco. Ale nebojte tahle povídka bude mít tak 5 kapitol, max. 10. Slibuju.

A dneska už jsem se zase dostala k TNku. Sice jsme napsala asik jen jednu stránku, ale aspoň něco ne?

No ale zpět k té nové povídce. Jmenuje se:

Náhoda nebo osud?
(NnO?)

Bude o Belle a Edwardovi, ale vůbec ne tak, jak jsme zvyklí. V podstatě budou stejné jen jména postav. Ani žádné upíry, vlkodlaky atd. nečekejte.

EKG - 8. kapitola

22. prosince 2009 v 17:19 | Ell |  EKG mého srdce


Tak jo, další kapitolka. Mám ji už napsanou asik 3 dny, ale naivně jsem si myslela, že to takhle neukončím a ještě k tomu kousek přidám. Ale nějak se nepodařilo. Takže příště. Další důvod proč tu nebyla dřív, byla hudební stránka. Nemohla jsem k tomu najít vhodnou písničku. A dneska jsem se na to vykašlala a dám k tomu písničku, která se vůbec nehodí, ale co už. S takovou by to tu nebylo nikdy. Omlouvám se, že tahle kapitolka bude zase více méně popis lázní. Já se nějak v těch popisech vyžívám, co? No každopádně v příští už bude nejspíš něco jiného :D.
Tak jo. Utíkejte na to (teda jestli chcete)Simple plan-I'm Just A Kid (EKG 8.kapitola)

22. prosince 2009 v 17:12 | Ell |  Rádio Ell :)

Písnička k 8.kapitole EKG mého srdce.

Simple plan - I'm Just A Kid

(Text a překlad v celém článku)
Už jen hudba a bude to dokonalé

22. prosince 2009 v 16:33 | Ell |  Blogový záznamník
Ne, nebojte se, nebudu tu do vás valit nějaké koledy.

Hilary Duff-Last ChristmasTaylor Swift - Last ChristmasV cč další písničky + texty a překlady


Vánoce jsou tady! I na blogu

22. prosince 2009 v 16:05 | Ell |  Blogový záznamník
Tak jo děcka,
Jak se vám líbí vánoční design? Přiznávám se bez mučení, že to není úplně podle mojich představ, ale to asik nikdy nebude a už nemám nervy o něco dalšího se snažit. Ale snaha byla. Ale pokud byste na mě z komentů začli "křičet"nějaké slova hrůzy a zděšení, tak mám nachystanou záložní verzi. Ta se tu ale nejspíš dřív nebo později stejně objeví.

Snažím se o vánoční dess

21. prosince 2009 v 19:20 | Ell |  Blogový záznamník
Ahojte,
když už se blíží ty Vánoce, tak jsem se rozhodla, že převleču kabát i blogu. Tamten fialový byl už pro mě a určitě i pro vás okoukaný. Takže mějte prosím se mnou slitování. Nejsem žádný grafik profík, ani to blbé nastavení ve správě blogu mě nechce poslouchat tak, jak bych chtěla. Takže se to možná trošku protáhne, ale do zítřky by to mělo být. Pokud to teda moje nervy zvládnou.

Náročný víkend

20. prosince 2009 v 22:33 | Ell |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
Uff...a mám to za sebou :D A dokonce žiju :D. Tento víkend byl fakt mazecký, ale začnu pěkně od začátku.

Inna-hot


OMGFPVM

17. prosince 2009 v 20:53 | Ell |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
Ahojte,
zase přináším nějaké zprávičky z mojeho života. Možná to nikdo nečtete, ale já si tu z toho dělám tak rošku deník :D. Abych si třeba za pár měsíců mohla říkat, co jsme to vyváděli, nebo jak jsem byla blbá, nebo jak to byla úžasná doba.