Povídky na téma Ztráta paměti:
od Gaudi

Březen 2010

Nechutně-přeplněný den (11 hodin v plném nasazení)

24. března 2010 v 21:43 | Ell |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
...a zase tu jdu vypisovat zážitky z dnešního dne.
Leží tu přede mnou otevřený sešit, který se mi daří úspěšně ignorovat, takže se mi nic nebrání věnovat tady tomu blogu, který silně upadá (netvrdím, že měl někdy nějakou úroveň).

Jednorázovka - Proč jsou chlapi tak šíleně natvrdlí?

23. března 2010 v 20:05 | Ell
Milí zlatí boubelatí,
nevím, jestli jsem oficiálně slíbila nebo ne, ale to už je jedno. Přináším vám takovou jednu jednorázovku. Tentokrát to není ani o Belle ani o Edwardovi ani nic ze světa Twilight. Tentokrát je to z mého světa. Ano, opravdu se to stalo. A všechno to začalo jednoho krásného odpoledne dne 13.3 a skončilo pozdě ráno 14.3.2010. Se sepisováním jsme začala hned 16.3., ale nějak jsme to nedopsala a to se mi podařilo až dneska.

Tentokrát děj není z mojí hlavy, takže pokud chcete něco kritizovat, tak můžete tak maximálně styl, jakým jsme to napsala. A jen tak pro informaci. Ač se to zdá neuvěřitelné, opravdu jsme takoví blázni :D.

Pojmenovala jsme to podle mě poměrně výstižně a to: "Proč jsou chlapi tak šíleně natvrdlí?"


Eclipse Sneak Peak

21. března 2010 v 21:11 Twilight saga
Už se nemůžu dočkat. Proč mi tohle dělají?
Zdroj: Gaudinka :)


Další zápisek do deníčku

16. března 2010 v 17:08 | Ell |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
Ahojte,
Vím, že jsme se zase 100 let neozvala. A když už tu něco přidám, tak je to jen ubohý pokus o nějaký článek, nebo jen nějaké video. Nebudu psát tu otřepanou výmluvu, v které figuruje slovo "čas", stejně už tomu nejspíš nikdo nevěří. A můžu vás ujistit, že to nebude lepší.
Zítra mě čeká první teoretická hodina v autoškole. Pomóóóc!

Ale mám rozepsanou jednu jednorázovečku. Tentokrát to nebude vůbec o stmívání. Tentokrát to bude o mě. Víc neprozradím. Budete si muset na to počkat.

Kristína-moje nová hudební závislost

15. března 2010 v 21:32 | Ell |  Rádio Ell :)
Hudba je můj život. Můj život je hudba.
A tak mám opět novou závislost.
Už stahuju album :D
Nebudu tady kecat hovadiny a raději sem hodím pár videí. (Nechápu, proč mi ty videa už pěkně dlouho nejdou zmenšovat. Pěkně mě to štve).

Ale pozor, těžká romantika


Kristína-Ešte váham

Další dávka romantiky v cč...

TVD 1x15 Promo

15. března 2010 v 21:05 | Ell |  The vampire diaries
Milí zlatí,
Další dílek s názvem A Few Good Men se nám blížíííí. Těch 10 dní, co zbývá, už nějak přežijem.
A už se nám objevilo promoECLIPSE trailer

11. března 2010 v 15:14 | Ell |  Twilight saga
A je to tady!!!
První trailer k Eclipce dlouhý 1:33.
Dívejte! Jůůůů
A já si ho du pouštět stokrát dokola :)


ZPÍVANÁ River Flows In Your aneb Bella´s lullaby

10. března 2010 v 21:49 | Ell |  Rádio Ell :)
Dneska jsem po dlouhé době na stmivani.eu navštívila i jiné články než moje oblíbené povídky (teda jednu). A narazila jsem skladbu River Flows In Your od japonského skladatele Yirumy, proslulou jako Bella´s lullaby. Tahle verze ale není jen nádherně znějící piáno, ale také slova, vycházející z úst Grety Smidt.

Když jsem to slyšela poprvé, tak se mi to po hudební stránce moc nelíbilo. V některých pasážích mi to docela neladí a místy upištěný hlas na romantice moc nepřidá. Zůstávám věrná starému dobrému Yirumovi, na tom si trvám.
Když už jsem to ale poslouchala asi po 10., tak se mi to nezdálo tak hrozné jako na začátku. Nejspíš jsme si zvykla.
Je pravda, že text mě naprosto okouzlil hned zpočátku.

Posuďte sami!


Text v cč...

Kratičká ukázka z Eclipse

10. března 2010 v 15:22 | Ell |  Twilight saga
Už všichni odpočítáváme dny, hodiny, minuty a sekundy do prvního Eclipce traileru. Měl by trvat 90 vteřin. Jak jistě všichni víte, měl by se zjevit už tento pátek. *YAHOOO* Už se nemůžu dočkat nejen pátku, ale taky toho, až budu Zatmění sledovat v kině. Neříkejte, že vy se netěšíte! I kdybyste to tvrdili, tak vám to neuvěřím :D

No a dneska se na netu zjevila kraťoulilinkatá (přesněji 10 sekundová ukázka). Takže kukejte


Vždy sa môže pretrhnúť aj najhrubšia niť

7. března 2010 v 19:14 | Ell |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
Zase si jdu postěžovat. Už nemůžu...
Tahle písnička mi vhání slzy do očí. Proč? Protože její první polovina tak dokonale vystihuje moji zoufalou situaci. Jako by nás ten, kdo to napsal, znal a bylo to o nás.


Iba človek sám tomu môže zabrániť...ale jak? Co mám udělat? Všechno co dělám, to jenom zhorší. Už nemám sílu. Už nemůžu.

Vždy sa môže pretrhnúť aj najhrubšia niť....Nechci to vzdát! Nechci! Nemůžu! Ale co mám dělat, když se niť trhá pořád znova a znova? Lano se zkracuje a já padám....

Základ bola dôvera sa nikdy neklamali... BOLA...škoda toho minulého času

Toto kamarátstvo vyzeralo večné.....vyzeralo....opravdu jen vypadalo? Ale já tomu věřila. Asi jsem moc naivní. Věčnost je asi opravdu moc dlouho.
V nějakém testu-jak tě vidí kamarádi, na FB mi vyšlo, že jsem Sílek...možná první pravdivý test...asi opravdu žiju ve snu. Měla bych se vzbudit a to honem rychle. Ale bude to lepší?


RUDE - Bol to príbeh troch

Letem světem posledních několik dnů

2. března 2010 v 19:57 | Ell |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
Už víc jak týden jsme si tady do mého veřejného deníčku nenapsala nic, co se stalo. Tak to jdu hned napravit. Tentokrát se to pokusím vzít letem světem, ale znáte mě. Já jak se rozjedu tak to je nebezpečné. Poslední článek jsme napsala někdy minulé pondělí. A od té doby se toho zase tolik stalo. Ne že bych si to všechno pamatovala.

TAJEMSTVÍ NEBE - 34. kapitola

1. března 2010 v 20:24 | Ell |  Tajemství nebe
PŘEKVÁPKOOOOOOOOOOOOOO!!!!!
To čučíte, co? Po pravdě, já taky. Po přesně 105 dnech (pokud ještě zvládám ty kupecné počty) je tu další kapitola TAJEMSTVÍ NEBE. Chápete to? Já ne! Mám strašnou radost, že se mi to konečně povedlo. Půlku téhle kapitoly jsem už měla napsanou asik měsíc, ale dokončila jsme ji teprve včera a dneska ještě dopsala pár závěrečných vět.

Chtěla bych poděkovat strašně moc všem, kdo tohle nekonečné čekaní vydržel a všem, kdo mě podporovali. Teda pokud se někdo takový vůbec najde. Chtěla bych jmenovitě poděkovat Astírii, která mi sem asi před týdnem napsala komentář, díky kterému mi došlo, že bych s tím opravdu mohla znovu pohnout.
Zároveň doufám, že jsme na tuhle povídku nezanevřeli (i když si vaši přízeň vůbec, ale vůbec nezasloužím. Přesto tajně doufám.)

A teď konec mých nekonečných výlevů a ke kapitole. Protože 15. listopadu (to byla zveřejněna předchozí kapitola) bylo opravdu hoooodně dávno, měla bych stručně připomenout, o co tady vlastně jde. Takže: Previously on the Vampire diaries....teda Tajemství nebe (už mi vážně chybí další díl VD).
Bella se ze zvláštní místnosti jejich domu dostává neznámo kam. Potkává tam Alici a taky Ernesta, který ji vypráví příběh dvou mladých lidí. Bella poznává, že je to životní příběh jejich rodičů. Kdyžtak tady je předchozí kapitola.

Tato kapitola nese název "Neuvěřitelné". Měla jsme nutkání pojmenovat ji "Konečně nějaké odpovědi", takže i tenhle titulek by mohl vyjadřovat následující dění. Z Bellina pohledu. V průběhu čtení pochopíte i to, co má znázorňovat ten obrázek.

Hudba: Nevím, jestli se to k tomu hodí. Posuďte sami. Jason Walker - Down, text a překlad

Tak a už končím s kecama a fičte na to. A prosím vás, abyste jakkoliv v komentářích dali najevo, že to čtete. Klidně stačí i bliící smajlík. A kritikou rozhodně nešetřete. Budu vám líbat nohy. A věty stylu: ´trvalo to moc dlouho...to je kritika.´ Tak to jako kritiku neberu, takže vymyslete něco jiného, ať mě to pořádně vyhecuje k dalšímu psaní. Předem děkuju i za toho blijícího smajlíka :D.


Jason Walker - Down (TN-34.kapitola)

1. března 2010 v 20:23 | Ell |  Rádio Ell :)
Nevím, jestli jsme to tu už náhodou někde nedávala, ale to je jedno.V cč text a překlad...