Povídky na téma Ztráta paměti:
od Gaudi

Až budu velká...

18. srpna 2010 v 20:04 | Ell |  Větší katastrofa než globální oteplování=JÁ
...budu profesionální pisatelkou a kreslířkou kronik.

Říkáte si, co mi zas hrabe? Přes 3 týdny nenapíšu ani řádku a pak tu zas hodím takový rozum, který vůbec nedává rozum. Ještě jste si nezvykli? Měli byste začít.

A co mě vedlo k tomuto poněkud podivnému rozhodnutí? Dnešní celodenní práce nad táborovou kronikou. A to ještě zdaleka nejsem u konce. Tak to dopadá, když si člověk pořád říká: "Tak zítra začnu."..." Dobře, tak zítra začnu." A to se pak docela blbě vzpomíná, co se dělo 9.10. minulého roku.

Další věc je ta, že jak to tak vidím s těma státníma maturama, tak by mě docela zajímalo, jestli to vůbec dám. Když jsem šla na gympl tak jsem si myslela, že studijní typ znamená, že člověku jde učení více méně samo. Během prváku jsem zjistila, že to je člověk, který se umí učit. Což já nejsem. Takže mi asi fakt nezbyde nic jiného než sedět od rána do večera v knížkách, což fakt nevím jak udělám. Asi budu muset své židli odstranit kolečka a pak se k ní přivázat. No a k psaní kronik snad maturu nepotřebuju. Doufám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Clair Clair | Web | 31. srpna 2010 v 23:21 | Reagovat

Ell, stále si na tom lepšie ako ja. :-D
Keď budem totiž veľká ja! Budem teroristka    ! :D A budem bombardovať školy! :D
Tak, šup, šup. Náhoda nebo Osud, už mi skoro zapadla prachom, som tvoj verný čitateľ a netrpezlivo čakám na ďalšiu kapitolúú! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama